Atentie: contine limbaj obscen...

« Older   Newer »
  Share  
ancazeno
view post Posted on 1/6/2012, 18:14




Azi mi s-o pus capsa stramb de la prima ora... De ce? Pentru ca in cazul in care nu mai sunteti la curent cu ce se intampla in tara, noutatea in materie e ca fetele care lucreaza la un biurou in ro ii musai sa aiba instalat modulu telepatic, sa viseze in permanenta in background ce face si ce misca un kkt de trepadus, respectiv unde merge, ce are chef sau ce n-are chef sa faca, de cate ori s-a scarpinat la outze si din ce directii, cati fl... peri i-au picat la ultima scarpinare si ce unghi de incretire aveau pe nuanta natural bruneta de la radacina...
...mnezooooiiiii cui te-o kkt de spalator de urechi si mai rau ca te-o mai facut neam de neam cu al mai mare....
daca esti crizat ca ti-e cald la neuronii din oo – meri de fa un dus rece in Dambovita ca ii la 2 pasi, da’ sa stai mai multisor in apa rece pana ti se micsoreaza’n fofo ma-tii cuculetzu de sa nu-l mai vezi decat cu microscopu’.
daca esti crizat ca te strang kilotii – meri mamica de-i taie elasticu’, meri da-i jos, sau meri de ia unii mai latareti, asa, ca sa nu-ti mai sugrume bijuteriile de familie in halu’ asta.
daca esti crizat ca esti nefu.. – meri ma la nepoata halui mare adicatelea nevasta-ta si arde-i un viol cu ciupituri gen “izbeste-ma pisi de teracota”, arde-o pana nu mai poti, te calmezi, faci un dus, iti revii; sau meri la trotoriste sa te rezolve ele, ca-s de meserie, daca nevasta-ta nu te mai satisface; ori meri la baie si bagi o labutza mica-mica da’ ridica, ..sau mai multe … pana te calmezi
daca esti crizat ca ti-i foame – baga-n tine ca la somalezi, sponsorizez eu daca-i musai.
daca esti crizat ca asa esti tu – impusca-te dreaq, nervii si crizele mamii care te-o turnat...
Desi eu cred ca pt tine cea mai potrivita ar fi o camasa din aceea alba cu maneci lungi asortata cu 2 tipi musculosi! Iti fac rost, nu-i bai. Vrei o tesla sa dai cu ea in oo pana iti trece? Te rezolv. Vrei sa stai la o shueta cu Sf. Petre pana te-a linisti ala cu Sfantu’ Duh... inainte mars pana la loc comanda!!!! Stiu pe cineva care stie pe cineva care stie pe cineva care mai stie pe cineva care ti-ar putea rezolva tratamentul.
Deci potole-te si nu mai urla dreq in telefon de la prima ora din orice, ca pana la plecare ne ducem cu pepenoaik!!! aaaaaaaaaaaaaaa..... ma rozi la fel ca neshte pantofi noi!!!!
Multumesc de intelegere..... :)
 
Top
view post Posted on 1/6/2012, 23:21

HOINAR de-al CASEI
>>>>>

Group:
Administrator
Posts:
9,188
Location:
Italia

Status:


hhahahahahahhaahahah
anculeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
Da' unde erai mama tu, ca abia acu' ai iesit la iveala, si ne-ai ascuns talentul asta de prozator?? :salutari:
 
Top
ancazeno
view post Posted on 2/6/2012, 11:44




apai... am hoinarit... netu-i mare si drumu' lung... dar important este ca am ajuns :)
 
Top
view post Posted on 3/6/2012, 09:12

HOINAR de-al CASEI
>>>>>

Group:
Administrator
Posts:
9,188
Location:
Italia

Status:


:ouk: :tvb: :imbratis:
 
Top
3 replies since 1/6/2012, 18:14   62 views
  Share